2 izbový byt pri Horskom parku na predaj

Detail reality
 
Kategória:

Predaj - Byty

Cena:

229 320,00 €

Lokalita:

Okres Bratislava I / Obec Bratislava-Staré Mesto

Inzerát č:
1116321

Rozloha bytu je 60m2 + 7,30m2 terasa. Byt sa nachádza na 4NP a má SZ orientáciu s výhľadom na park a Kramáre.
Dispozične pozostáva zo vstupnej haly, spálne, obývacej miestnosti prepojenej s kuchyňou. Pri vstupe sa nachádza samostatná kúpeľňa a toaleta. Byt sa predáva v štádiu holobyt, súčasťou, ktorého sú kvalitné hlinníkové okná, vlastný kotol, podlahové kúrenie, bezpečnostné vstupné dvere, základné omietky. K bytu prislúcha parkovacie miesto, ktoré je možné dokúpiť za 22200 eur s DPH. 

Lokalita
Horský park kde práve vzniká nová príležitosť pre exkluzívne bývanie, ktoré v sebe spája výhody idylického prírodného prostredia a centrálneho umiestnenia v Bratislave s dobrou dostupnosťou na dôležité dopravné tepny Bratislavy. Bratislavský lesopark Vám bude dostupný po 1 minúte chôdze a s ním sa sprístupní veľa možností na rekreáciu a šport. Stavba je umiestnená mimo hlavnej komunikácie, prístupová cesta vedie iba k novostavbe (slepá ulica). V blízkosti sa nachádza zástavka MHD - cca 2 minúty chôdze.

Bytový dom je šesť podlažný objekt z čoho dve podlažia sú garáže (32 garážových státí), v jednotlivých blokoch ukončený plochou strechou s rôznou výškou atiky.

Objekt bytového domu je vytvorený z dvoch blokov, které sú umiestnené vedľa seba a horizontálne posunuté. Hmotu jednotlivých blokov spojuje priestor komunikácie. Jednotlivé bloky sú od seba o pol podlažia vertikálne posunuté.
Viac info, pôdorys v RK.

Podrobnosti:
Číslo zákazky
1116321
Vlastníctvo
firemné
Počet miestností
2
Úžitková plocha
60 m2

Fotografie:
 
Nehnuteľnosť ponúka:

Mgr. Michalcová Katarína
0903/705147
michalcova-ZVNC-rkfiducia.sk

 
Poslať ponuku Vášmu známemu
Kontaktovať realitnú kanceláriu
Copyright © 2011 RkFiducia. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém RealSoft Top #1. Nehnuteľnosti, reality